Sazeh Gostar Nirvana Co.

 

شعارما : برای شهرها برای مردم

شرکت سازه گستر نیروانا

شرکت سازه گستر نیروانا

برای شهرها برای مردم

 

 

شركت سازه گستر نیروانا به منظور ارتقاء اثر بخشي ارائه خدمات خود، نظام مديريت كیفیت بر اساس استاندارد  ISO9001: 2000 را برگزيده است و در راستاي بكار گيري موثر اين نظام ، ارتقاء و بهبود مستمر آن ، اهداف زير را مد نظر قرار داده است:

ادامه

 

 

 

 

 

دیدگاه کلی در مورد ورزش در فضای آزاد:

 

همه افراد نسبت به مزایای ورزش آگاهندولی متاسفانه در صد بالایی از افراد در طی روزتحرک زیادی ندارند. در سالهای اخیر و با رشد فن آوری در کشور زمینه کم تحرکی بیشتر افراد در کشور فراهم شده است . در حال حاضر خطر چاقی و اضافه وزن بیشتر از مصرف سیگار سلامت افراد را تهدید می کند. بدین معنی که در حال حاضر تعداد افرادی که از چاقی و بی تحرکی جان خود را از دست می دهند بیشتر از افرادی است که از مصرف سیگار جان خود را از دست می دهند.

شرکت سازه گستر نیروانا در تلاش است با طراحی و تولید دستگاههای ورزشی فضای باز این فرصت را برای همگان ایجاد کند که بتوانند بطور رایگان در پارکها٬ مدارس٬ سازمانها٬ بیمارستانها و سایر اماکن و فضای باز ورزش کنند.

بیش از 80 درصد ایرانیان عضو باشگاههای ورزشی نیستند٬ امکانات ورزشی فضای باز شرایطی را برای این افراد ایجاد می کند که بتوانند در فضای باز و بدون هیچ هزینه ای ورزش کنند.

این شرکت وسایل ورزشی فضای باز را در 23 دستگاه ارائه می نماید. این دستگاهها دارای ساختاری بسیار مستحکم و مقاوم در برابر استفاده طولانی در طی سالها طراحی و ساخته می شود.

ست های ورزشی فضای باز متشکل است از 6 – 20 دستگاه می باشد که قابل نصب در پارکها٬مدارس٬سازمانها٬ مراکز توانبخشی٬پارکینگ اتوبانها می باشد.

نگرش ورزش در فضای آزاد:

برخی اوقات تطابق با فضای ورزشی جدید برای افراد مشکل است بسیاری از کسانیکه به باشگاههای ورزشی می روند تمایل به استفاده از یک دستگاه را دارند بسیاری از وسایل ورزشی فضای باز قابلیت استفاده برای چندین حرکت را دارند و در این دستگاهها تاکید زیادی برای رعایت دقیق تعداد دفعات استفاده وجود ندارد.

برای کسانیکه از اندام مناسبی برخوردار نیستند و علاقه ای هم به ورزش ندارند شروع کردن کافی است حتی دو جلسه 15 دقیقه ای در هفته می تواند برای شروع مناسب باشد

طراحی دستکاههای ورزشی فضای باز برمبنای استمرار در ورزش و عدم وارد آوردن فشار زیاد به عضلات می باشد وارد آوردن فشار زیاد به بدن برای تمیرین سنگین به منظور رشد عضلات در مدت کوتاه می تواند لطمات جبران ناپذیری به بدن وارد آورد اعم از آسیبهای غضروفی و در بلند مدت اسکلتی.

در هنگام تمرین سعی کنید به صدای بدن خود گوش فرا دهید به این معنی که از نیازهای بدن خود آگاه باشید و در هنگام تمرین با هر دستگاه آگاه باشید که کدام عضله یا غضلات درآن تمرین تحت تاثیر می باشند و روی این عضلات تمرکز نمائید.

کسانیکه بتوانند با عضلات خود ارتباط برقرار کنند قطعا نه تنها از سلامت جسم و روح برخوردار بلکه از اندامی زیبا و متناسب نیز بهره مند خواهند بود.

.