Sazeh Gostar Nirvana Co.

 

شعارما : برای شهرها برای مردم

شرکت سازه گستر نیروانا

شرکت سازه گستر نیروانا

برای شهرها برای مردم

 

 

شركت سازه گستر نیروانا به منظور ارتقاء اثر بخشي ارائه خدمات خود، نظام مديريت كیفیت بر اساس استاندارد  ISO9001: 2000 را برگزيده است و در راستاي بكار گيري موثر اين نظام ، ارتقاء و بهبود مستمر آن ، اهداف زير را مد نظر قرار داده است:

ادامه

 

دلایل استفاده از وسایل ورزشی فضای باز:

 رایگان است!

استفاده از وسایل ورزشی که به همت شهرداریها در فضاها و اماکن عمومی از جمله پارکها نصب شده است رایگان است و افراد بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند از آنها استفاده کنند.در مقابل استفاده از سالنهای بدنسازی به طور متوسط سالیانه هزینه ای در حدود یک تا ده میلیون ریال در برخواهد داشت .

 سالم تر است!

ورزش در فضای آزاد بسیار بهتر از ورزش در فضاهای محدود باشگاههاست . در کشور ما به دلیل عدم نظارت سازمانهای مربوطه بر بهداشت و شرایط اولیه باشگاهها و مکانهای ورزشی متاسفانه برخی باشگاهها و مراکز ورزشی با مشکلات جدی در این خصوص مواجه هستند .

ورزش در فضای باز امکان استفاده از هوای تازه و جذب ویتامین دی نور خورشید به همراه آزادیحرکتی بیشتر را ایجاد می کند.

مفیدتر است!

برخی از دستگاههای ورزشی که در سالنهای ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد استاندارد نبوده و استفاده از آنها می تواند سلامت افراد را به خطر بیاندازد٬ برخی دیگر از این دستگاهها نیز با وجود برخورداری از استانداردهای غربی به این دلیل که سازگار با ساختار آنتروپومتریکی جامعه ما نیست می تواند آسیب های اسکلتی جبران ناپذیری به افراد وارد آورد.

کالری بیشتری می سوزد!

ورزش در فضای باز مستلزم غلبه بر شرایط محیطی ازجمله باد٬سرما٬گرما٬رطوبت و ... است که با توجه به شرایط آب و هوایی هر استان متفاوت است در نتیجه در مقایسه با شرایط تمرین مشابه در سالنهای ورزشی کالری بیشتری مصرف می شود.

مفرح تر است!

ورزش در سالنهای ورزشی و باشگاهها پس از مدتی می تواند برای فرد یکنواخت شده و کسل کننده باشد ولی ورزش در فضای آزاد هرگز کسل کننده نخواهد بود.

.