Sazeh Gostar Nirvana Co.

 

شعارما : برای شهرها برای مردم

شرکت سازه گستر نیروانا

شرکت سازه گستر نیروانا

برای شهرها برای مردم

 

 

شركت سازه گستر نیروانا به منظور ارتقاء اثر بخشي ارائه خدمات خود، نظام مديريت كیفیت بر اساس استاندارد  ISO9001: 2000 را برگزيده است و در راستاي بكار گيري موثر اين نظام ، ارتقاء و بهبود مستمر آن ، اهداف زير را مد نظر قرار داده است:

ادامه

 

پکیج های تندرستی

 پکیج ها و مجموعه های زیر جهت راهنمایی ارائه گردیده اند و طبق درخواست و نیاز مشتریان قابل تغییر می باشند.کارشناسان این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب دستگاهها و پکیج ها مطابق با نیاز شما می باشند

مجموعه پارکی و تفریحی

 

مجموعه دستگاههای این پکیج به گونه ای انتخاب شده اند که در عین اینکه قابل استفاده برای تمام سنین و توانائیها باشند بر روی تمام اندام های بدن نیز تمرکز داشته باشند.

 
 

مجموعه پارکی و تفریحی  


مجموعه مخصوص مدارس

دستگاههای این مجموعه به گونه ای انتخاب شده اند که کاملا مناسب کلاسهای آموزش جسمانی در مدارس می باشند و همچنین در زنگ های تفریح  جهت ایجاد فضای ورزشی سالم برای دانش آموزان مورد استفاده قرار گیرد.

 
 

مجموعهلوازم ورزشی مخصوص مدارس  


مجموعه درمانی

این مجموعه شامل دستگاههایی است که برای استفاده افرادی که از ناتوانی جسمی برخوردارند یا در حال بازیابی توان جسمانی بعد از آسیب دیده گی هستند بسیار مناسب است.

وارد آوردن فشار جزئی به عضلات ٬ افزایش دامنه حرکتی عضلات ٬ بهبود وضعیت قلب و عروق از جمله ویژه گیهای دستگاههای این مجموعه است

 

لوازم ورزشی توانبخشی  


پکیج زمین های ورزشی

این مجموعه دستگاهها برای ورزشکاران و علاقمندان به ورزش توصیه می شود.

تمرکز اصلی این مجموعه بر افزایش قدرت عضلات و بهبود گردش خون در استفاده کنندگان می باشد.

 
 

لوازم ورزشی مخصوص زمین های ورزشی  


پکیج مسیر ورزش

این مجموعه دستگاهها در فضای آزاد در طی یک مسیر و به صورت تک تک در فاصله های مشخص نصب می شوند و افراد با طی این مسیر در هر ایستگاه زمانی را صرف ورزش و تمرین با دستگاه می کنند.

این مجموعه بسیار مناسب جهت استفاده سالمندان می باشد

 

دستگاههای ورزشی مخصوص مسیر ورزش  


پکیج ضد خستگی و استرس

هدف از این مجموعه کاهش خستگی و استرس در میان کسانی است که بنا به دلایلی تحرک زیادی در طول روز ندارنداین مجموعه در یک زمان استراحت کوتاه شادابی و نشاط را به آنها باز می گرداند. مناسب جهت نصب در محوطه  ادارات٬ شرکتها و پارکینگ اتوبانها

 

دستگاههای ورزشی مخصوص اتوبانها  

دریافت کاتالوگ دستگاههای ورزشی فضای باز